piątek, 10 czerwca 2011

pink.


Fajnie jest czasem pofantazjować, jednak trzeba zadbać, by rzeczywistość była równie piękna. I żeby gra nie pomyliła się z realnym światem. Wnikliwe analizy oraz długie godziny spędzone na rozmowie. Cieszę się wakacjami i odpoczywam w słodkiej niewiedzy jaki jest dziś dzień tygodnia.

4 komentarze:

 1. O wakacje. Ja już cieszę się na wyjazd i chciałabym już teraz z pełnym entuzjazmem się do niego przygotowywać. Ale zostało jeszcze kilka dni szkoły. Pozdrawiam i udanego wypoczywania w niewiedzy, jakiż to dzisiaj dzień tygodnia! ;))
  silauczucia.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. To miło :). Dziękuję. Mam na imię Malwina i mam 16 lat. Po wakacjach do liceum, a ty to już pewnie na studia jak mniemam? ;)

  Również będę śledzić :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na profil humanistyczny. I to już długo długo wcześniej miałam takie zamierzenia :). A Ty jaki kierunek wybrałaś? :)

  Już teraz trzymam kciuki, żeby się wszystko udało! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem Ci szczerze, że myślę dokładnie tak samo jak Ty :). Już teraz zastanawiam się nad rozszerzeniami, żeby iść na wydział, który mnie będzie interesował. Także dziękuję za radę ;* Musze przyznać, że też długo rozmyślałam nad filologią. Jakby co, to podzielisz się z mną swoją opinią na temat kierunku, cooo? :)) ;** No bo wiesz - w końcu opinia innych ma naprawdę duże znaczenie ;)).

  Jakieś plany na wakacje? ;) Ale zaraz... Przecież maturzyści to mają już od maja wakacje!;p. Hehe. Ja to czekam tylko do akademii, odbiór świadectwa i wakacje ;D! Aaaaa! ;p

  OdpowiedzUsuń